KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Ticarete dört kuşak önce hurda malzeme alım satımı ile başlayan irday ailesi 1982 yılında tarım makinaları yedek parçaları alımı ve satımı amacıyla İrday Ticaret firmasını kurmuştur. Yıllar içerisinde hem hizmet hemde marka bayiliklerinide portföyüne ekleyerek büyüyen İRDAY Tarım firması, aynı zamanda fiziki şartlarınıda geliştirerek, artık tarım makineleride üreten bir üretim tesisi sahibi olmuş ve kendi ürettiği kalite standartları yüksek tarım makinelerinide siz değerli çiftçilerimizin hizmetine sunmuştur.

2007 Yılında İrday Tarım İnşaat Otomotiv San Ve Tic. Ltd. Şti ünvanı ile faliyetlerine devam etmiştir. Şirket iki kardeş olan Orhan İRDAY ve M.Erhan İRDAY ortaklığında devam etmektedir.

Karataş Yolu üzeri, Adana, Türkiye adresinde yerleşik olan firma, tüm müşterilerine ulaşabileceği stratejik bir bölgede bulunmaktadır. Takriben 10.000 M2 Ofis, Üretim Tesisi, SHOWROOM Ve Stok alanına sahip olan İrday Firması her geçen gün hem teknik, hem fiziksel, hemde personel altyapısını güçlendirerek Tarım Sektörünün Kalbinde yer almaktadır.

Bayiliklerimizi ve yedek parça portföyümüzü sitemizde üst kısımda yer alan ''ÜRÜNLER'' butonuna tıklayarak incelemenizi öneririz.

Ana makine kalemleriyle birlikte 400'den fazla makine ve 1000'den fazla yedek parça çeşidimiz bulunmaktadır.

Yaklaşık 100 yıllık ticari geçmişimizin katkısı olarak firmamız 5000'den fazla çiftçimize kaliteli hizmet ulaştırmaktadır.

Firmamız her yıl gerek yeni bayilik gerekse satış ve teknik ekibiyle daima büyümeyi hedeflemektedir. Tüm firma politikamızı tek bir cümleyle anlatmak istersek Biz İRDAY TARIM olarak siz değerli çiftçilerimizin A'dan Z'ye tüm tarım ekipmanları ve yedek parça ihtiyaçlarınızı alanında profesyonelleşmiş ve İRDAY kültürü ile yoğurulmuş ekibimizle karşılayabileceğiniz. Daima büyümeyi hedefleyen ve üretim kapasitesiyle, hem adanamıza hemde ülke ekonomimize değer kazandırmaya devam eden bir kuruluş olmayı sürdürmektir.

Scroll